Sušáky

Lodžiové sušáky a stropní sušáky jsou nepostradatelným doplňkem každé domácnosti. Již nikdy nebudete muset stále dokola rozkládat, přesouvat a znovu skládat Váš starý sušák ve Vašem bytě. Pověšené prádlo Vám krásně bude schnout na balkóně nebo lodžii.


Sušáky jsou vyrobeny z hliníkového taženého profilu, čímž je zaručena lehkost celé konstrukce při výborné pevnosti, vysoká odolnost vůči korozi a dobrá svařitelnost. Povrch je upraven termolakováním (povrchová úprava práškovým plastem, který se nanáší elektrostaticky na kovový povrch a následně se vytvrzuje v plynových vypalovacích pecích při vypalovací teplotě 160 - 200 ºC), díky kterému je sušák chráněn proti poškození a jeho životnost je tak značně prodloužena. U ramen sušáku je garance zatížení do 105 kg bez trvalé deformace. Jednoduché linie a originální design se bude hodit ke všem typům oken i fasád. Nabízíme lodžiové sušáky s pevnými nebo posuvnými háčky.

 

Dále nabízíme stropní sušáky - sušením prádla u stropu získáte více prostoru ve Vaší koupelně, na balkoně nebo lodžii! Díky vyšší teplotě u stropu prádlo rychleji uschne. Se sušícími tyčemi se manipuluje jednotlivě, takže každou tyč si můžete zvlášť spusit dolů, pověsit prádlo a lehce pomocí kladky vytáhnout ke stropu. Prádlo věsíte ve výšce, která Vám vyhovuje, nemusíte se nikam natahovat nebo ohýbat. S tímto sušákem Vás už z věšení prádla nebudou bolet záda a také máte mnoho variant, v jaké výšce prádlo necháte schnout. Stropní sušák se skládá z 5, 6 nebo 7 samostatně ovladatelných tyčí. Celková nosnost je 2-3 pračky. Umístění sušáku je variabilní, lze ho upevnit na strop, na protilehlé stěny, dokonce i na čelní stěnu při použití speciálních konzol. V balení naleznete vše potřebné pro montáž sušáku. Délky sušáků (= délky sušících tyčí) jsou 100, 120, 130, 140, 150, 160, 170, 180, 190 a 200 cm. Šířka sušáku (tzn. šíře boční lišty) je 46 cm pro 5 tyčí, 55 cm pro 6 tyčí a 65 cm pro 7 tyčový sušák. Tyče jsou vyrobeny z ocelových trubek a za tepla jsou potažené plastem. Proto je výrobek vhodný i do exteriéru.