AluPlus - rámový zasklívací systém

Jedná se o švédský zasklívací systém, který využívá posuvných rámů následujícím způsobem: do hliníkových profilů a plastových dílců, zajišťujících posun křídel ve vodících kolejnicích, jsou vsazeny skleněné tabule. Pohyb 1–8 posuvných křídel je zajištěn kolečky ve spodní kolejnici, opatřené drenážními otvory pro odtékání dešťové vody a tajícího sněhu. Jedná se tedy o systém nezavěšený, kdy celou váhu přenáší spodní pojezdový profil, přičemž křídla jsou vedena horním profilem stejného tvaru v úrovni zábradlí (nezasahují do vnitřního prostoru lodžie). K hornímu i spodnímu profilu mohou být připevněny okapové lišty vyrobené z hliníkového příp. pozinkovaného plechu v barevné úpravě dle přání zákazníka či charakteru stavby. Boční uzavírací profily a speciální těsnění mezi křídly zajišťují téměř dokonalou těsnost celé konstrukce. Hliníkové profily jsou povrchově upraveny vypalovaným lakem bílé barvy s předpovrchovou úpravou chromátováním, popř. eloxáží v barvě natur (jiné barvy podle stupnice RAL na zakázku). Tím je zaručena velmi dlouhá životnost celého systému a jeho bezchybná funkčnost po celou dobu životnosti. Posun křídel je umožněn k pravé či levé straně, popř. od středu k oběma stranám zasklené lodžie. Jednotlivá křídla se posunují pomocí tlaku ruky na jednu svislou hranu skla. Posun 1. křídla je umožněn madlem.

Systém zajišťuje minimalizaci tepelných ztrát, ochranu proti nepřízni počasí, hluku, prachu a exhalacím. Uzamčením a použitím bezpečnostní výplně se stává účinnou překážkou proti vloupání. Montáž se provádí z vnitřní strany lodžie a není tedy potřebné lešení či lávka. Montáží systému firmou STAVOPROJEKTA získáváte jednotnou záruku na lodžii STAVO-LODEM i na její zasklení.

Nově nabízíme speciální hliníkové držáky na květinové truhlíky na zábradlí zasklených lodžií.

Jednotlivé typy zasklívacích systémů si můžete přijít prohlédnout a vyzkoušet do některé z našich vzorkoven na ulici Kounicova 67, Brno nebo Modřická 72, Moravany u Brna
(po-pá 8:30 - 17:00).

 

V případě zájmu o zasklení neváhejte kontaktovat některého z našich obchodních zástupců: